קידום אתרים – איך זה עובד???

האמת היא שאת התשובה המלאה של “הנוסחה” רק מספר אנשים באמת יודעים והם נמצאים במשרדים של גוגל. למעשה, הם עושים מאמצים במטרה לשמור על הנוסחה כסוד שמור ביותר.

קידום אתר הוא תהליך הכולל פעולות רבות במטרתן להתאים את האתר למה שמנועי החיפוש “מעדיפים” שזמן שהם מדרגים את תוצאות החיפוש, תהליך זה נקרא השפה המקצועית “אופטימיזציה של אתר”.

מה גוגל לוקח בחשבון?

גוגל למעשה שולחת לרשת כלי שנקרא “עכביש” אשר בוחן את האתרים השונים. העכביש סורק את האתרים ברשת ומדרג אותם על בסיס פרמטרים רבים כגון: שמות העמודים, שימוש בכותרות, תגיות, איכות ואורך התוכן, התאמה לטלפונים סלולאריים, והרשימה עוד ארוכה!

3 יתרונות שעושים את ההבדל
שקיפות ללקוח

שקיפות מלאה
אפיק הפרסום הדיגיטלי מאפשר שקיפות מלאה ואפשרות למעקב מדויק אודות הפעולות שבוצעו עבור הלקוח. אצלנו הלקוח שותף מלא לעשייה ומקבל דיווח מסודר באופן מסודר מידי חודש.

11

קהל יעד ממוקד
העסק שלכם נחשף אך ורק לקהל יעד פוטנציאלי אשר מחפש אחר השירות שהעסק שלך מספק, לכן גם מכמות קטנה יחסית של לקוחות שנחשפים אליכם יכול להיווצר מצב של אחוזים גבוהים של לקוחות.

22

אסטרטגיית משיכה
קידום של האתר שלכם היא שיטה של משיכה, הלקוח מחפש אתכם! בשונה מרוב אפיקי הפרסום, בהם אתם מנסים “לדחוף” את המוצר או השירות.

קידום אורגני בגוגל - SEO

מנועי החיפוש ובפרט גוגל נחשבים לאחד מאפיקי התנועה האיכותיים ביותר בעולם ומאפשר לכם לחשוף את העסק שלכם מול לקוחות פוטנציאליים חדשים מידי חודש אשר זקוקים לשירות שלכם בזמן אמת!

מחפשים שיווק יעיל? קידום העסק שלך לדף הראשון בגוגל זו אחת האסטרטגיות היעילות ביותר שתוכלו להשקיע בהם לקידום העסק שלכם במטרה להשיג לקוחות חדשים על בסיס קבוע…

לצורך המחשה: פיצרייה בתל אביב שתופיע בדף הראשון בביטויים כמו “פיצה בתל אביב”, “פיצרייה בתל אביב” תחשוף את עצמה בפני לקוחות רלוונטיים ביותר.

להופיע בדף הראשון בגוגל בביטויים הנכונים יניבו לכם תוצאות ולקוחות חדשים ברוב המקרים!

לפגישת ייעוץ חינם השאירו פרטים: