כל פי נתונים המוצגים באתר Gov.il, כ-20 אחוז מקרב האוכלוסייה הינם אנשים עם מוגבלות הזקוקים לנגישות דיגיטלית. אי.אס מרקטינג עושים את המיטב במטרה לספק חוויה נוחה וידידותית  יותר באתר לכל קהליו כולל אנשים בעלי מוגבלות ביצענו מגוון פעולות שמטרתן להנגיש את המידע הקיים. 


רמת הנגישות


אנו מקפידים ופועלים בהתאם בדרישות תקנות שיוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013 (להלן: "התקנות") ברמת AA, וכן, מיישם את המלצות מסמך WCAG2.0 מאת ארגון W3C.

בעברית: WCAG 2.0 הנחיות לנגישות תכנים באינטרנט

באנגלית:  0Web Content Accessibility Guidelines (WCAG) 2.


תאימות לסוגי דפדפנים ומכשירים שונים


תיקונים והתאמות שבוצעו לנגישות באתר האינטרנט

אין * באתר מותקן תוסף נגישות של "ארגון הנגישות" המופעל באופן אוטומטי עם כניסת הגולשים לאתר. בעת לחיצה על סמל הנגישות המלווה את הגולשים תמיד (ממחשבים וניידים) ניתן לבצע התאמות נגישות בהתאם לחלק ההתאמות הנ"ל. 

הסדרי הנגישות הפיזיים לבית העסק

אי.אס מרקטינג מספקים שירותים דיגיטליים בלבד. אנו ממוקמים בבאר שבע ופועלים באופן דיגיטלי בלבד. במצב שבו דרוש פגישה פיסית אנו מבצעים אותה בסביבה חיצונית כגון בית קפה. נשמח להתאים את מיקום הפגישה במקום מונגש במידת הצורך. 

החרגות 

חשוב לנו לציין כי למרות מאמצינו להנגיש את כלל התכנים באתר ייתכן וישנם עדיין חלקים שלא הונגשו באופן מלא / טרם הונגשו. אנו פועלים כדי לפשר באופן שוטף את תכני האתר ושומרים על מבנה נוח וידידותי. 

יצירת קשר בנושא נגישות 

במידה ונתקלתם בבעיה כלשהי הקשורה לנגישות באתר האינטרנט שלנו נשמח לקבל משוב והערות. בכל בעיה או שאלה ניתן ליצור קשר עם הפרטים הבאים

– שם מלא: אלעד סאעת 
– טלפון: 050-6995888
– דואר אלקטרוני: fixcar.co.il@gmail.com
– כתובת פיסית: פורטל דיגיטלי בלבד, אין כתובת פיסית לשירות לקוחות. 

הערה חשובה: כדי שנוכל לספק מענה יעיל ויסודי, בעת פניה אלינו בנושא נגישות אתר אנו ממליצים לתאר לנו את הבעיה בצורה הטובה ביותר. לכן אנו ממליצים לצרף לפניה תיאור מלא של הבעיה, קישור לעמוד בו היתה בעיה, סוג הדפדפן בו גלשתם, מאיזה מכשיר נתקלתם בתקלה.

מידע נוסף בנושאי נגישות

נציבות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות

נגישות ישראל – העמותה לקידום נגישות ועצמאות הנכים בישראל.

נגישות לאינטרנט – איגוד האינטרנט הישראלי.

תאריך אחרון של עדכון הנגישות באתר: 1.1.23