למכור את המוצרים שלך באינטרנט!
  • בטח תרצו לדעת:

     52% מהקונים באינטרנט רוכשים בדרך כלל מאתרים ישראלים לעומת 25% הקונים בדרך כלל מאתרים בחו”ל.

על חנות וירטואלית...

חנות וירטואלית היא למעשה חנות אינטרנטית המאפשרת ללקוחות לבצע רכישה דרך האתר ללא המתנה בתורים ארוכים, נסיעות מיותרות ובזבוז מיותר של זמן. כבר לא צריכים להיות “חכמים גדולים” בשביל לראות שכל העולם מתקדם אל תוך האינטרנט וכבר די נכון להגיד כי עסקים שלא יאפשרו ללקוחותיהם לבצע רכישות דרך אתר אינטרנט פשוט “יישארו מאחור”.

אתם עוד מחכים? העתיד כבר כאן!

ידעתם? בשנת 2012 נשבר שיא עולמי של רכישה מקוונת דרך האינטרנט שהגיעה לסכום של טריליון דולר! ניתן לראות שבשנים האחרונות גם ישראל במגמת צמיחה משמעותית בנושא, הדבר מתבטא בדרכים רבות כמו: צמיחה משמעותית במספר האתרים שמציעים רכישה מקוונת, תמיכה מצד המדינה לעסקים קטנים בהקמת חנות אינטרנטית (מעוף מציעים היום אפשרות כזו), טרנד הקופונים שרק גדל ומתחזק ואפילו פרסומות שקוראות לפעולה לבצע רכישה באתר של החברה…

יתרונות משמעותיים בהקמת חנות וירטואלית:
  • זמינות ללקוח 24/7 – החנות האינטרנטית שלך תעבוד בשבילך גם בשעות שאתה ישן ותגדיל משמעותית את האפשרות של העסק לייצר הכנסה מסביב לשעון.
  • פוטנציאל חשיפה בלתי מוגבל – מעבר בין חנות פיסית לדיגיטלית פתאום מאפשרת לך לחשוף את המוצרים והשירותים שלך בקלות ממש לכל אחד בכל מקום בעולם.
  • רכישה מאובטחת – רבים נוטים לחשוב שרכישה ברשת היא אקט המשלב סיכון אך ההפך הוא הנכון, במידה ואתם צרכנים חכמים רכישה אונליין נחשבת לבטוחה מאוד והיום כבר יש חוקים שמטרתם להגן על הצרכן אפילו עוד יותר.
  • הוצאות מזעריות באופן יחסי – בהשוואה לעלויות שאתם היום משלמים עבור החנות הפיסית שלכם, עלות הקמה ותחזוקה של אתר חנות היא מזערית לחלוטין ובעלת פוטנציאל הכנסה לא קטן מהחנות שלכם (אם לא יותר).
אז מה יש לנו להציע לכם?

אנו מזמינים אתכם ליהנות משירות מקצועי וליווי צמוד בכל שלבי התהליך. נעזור לכם לאפיין את העסק, לקטלג את המוצרים בצורה אידיאלית, להעלות את המוצרים לאתר עם כל המידע הרלוונטי ולחבר אתכם למערכת סליקה מאובטחת שתאפשר ללקוחות שלכם לרכוש באתר “בראש שקט”.

שליטה מלאה בחנות

עדכון של פרטי המוצר, מחירים, מלאי וכד’ הם הליך פשוט ומהיר שיוכל להתבצע על ידכם בצורה קלה, מהירה ופשוטה.

מבצעים וקופונים

הציעו ללקוחותיכם הצעות משתלמות במטרה להגדיל את מחזור המכירות ולהגיע ליותר אנשים על ידי שיתופים ברשת.

חלוקת מוצרים נוחה

שאתם מעלים מוצר חדש, כל שתידרשו לעשות הוא לסמן וי בקטגוריה המתאימה והוא יוצג במקום המתאים בלחיצת כפתור לפי סדר שתבחרו.

רכישה בטוחה ללקוח

לאפשר ללקוחות שלך לרכוש ללא דאגות באמצעות סליקה של PayPay או סליקה חיצונת באבטחת SSL מתקדמת ומאובטחת.

כפתורי שיתוף ויראליים

 הם חלק בלתי נפרד בהתחשב שהרשתות החברתיות לוקחים חלק נכבד מחיינו, הגולשים יוכלו לשתף בקלות באפיקים השונים את המוצרים שאהבו.

עדכון מלאי וזמינות

נגמר מוצר מסוים במדף? בלחיצת כפתור תעדכנו באתר והסירו אותו באופן זמני לאפשרות רכישה עד שיחזור המלאי.

לפגישת ייעוץ חינם השאירו פרטים: