• טיפ חשוב

    ידעתם? נכון לשנת 2016 מעל 50% מהלקוחות שמגיעים אלייך לאתר מגיעים דרך הטלפון החכם שלהם! שאתם בונים אתר אינטרנט לעסק, וודאו כי הוא “רספונסיבי” ומאפשר תצוגה נוחה של מידע מול כל סוגי המכשירים… 

מהו אתר תדמית?

אתר תדמית נחשב לכרטיס הביקור של שנות האלפיים ומטרתו הינה פשוטה, להציג ללקוחות החברה מידע אודות המוצרים והשירותים שהחברה מספקת בצורה נגישה וקלה ככל הניתן. באתר תדמית תוכלו להציג מידע כגון תוכן טקסט, תמונות, סרטונים או כל מידע אחר שיתאר את העסק בצורה הטובה ביותר מול הלקוח. היעוד העיקרי לאתר תדמית היא לספק ללקוח מידע במטרה לגרום לו ליצור קשר עם החברה ואינו מאפשר לרכוש שירותים או מוצרים באופן ישיר מתוך האתר…

למה העסק שלך חייב אתר תדמית?!

בעידן המידע בו אנו חיים כמעט מיותר לשאול את השאלה הזו, ניתן להגיד כי בשנת 2016 הלקוחות שלך מצפים ממך לספק להם מידע נגיש וזמין אודות השירותים של העסק באמצעות האינטרנט!

הגיע הזמן להתקדם, אתם פשוט נשארים מאחור ובמידה מסוימת העסק שלכם לא “על המפה”…

אתר אינטרנט תדמיתי מאפשר לך להגדיל משמעותית את פוטנציאל החשיפה של העסק ויאפשר לך להיחשף בקלות ללקוחות בכל הארץ (או בעולם במידה וזה רלוונטי) ולחסוך זמן יקר בהסברים אודות המוצרים כל פעם מחדש. פשוט שתפו את כתובת האתר ותנו לו לעשות עבורכם את העבודה…

אתר תדמיתי עם מגוון יתרונות

ממשק לניהול האתר

באמצעות שם משתמש וסיסמא תוכלו לערוך ולהוסיף בקלות את תכני האתר. אל דאגה, אנו מספקים תמיכה וליווי מלאים בהכרת מערכת הניהול ומתאימים את שפת הממשק בהתאם לנוחיות הלקוח.

חבילת עיצוב

אנו רואים בעיצוב האתר חלק בלתי נפרד מתהליך הקמתו, נבנה יחד שפה עיצובית שתתאים לקהל המטרה ולאופי של העסק בליווי צמוד של צוות העיצוב שלנו.

תצוגה מותאמת למובייל

האתר שלכם ידע להתאים את עצמו לתצוגה במחשבים, טלפונים חכמים וטאבלטים. האתר יודע לזהות מהיכן מגיע הגולש ולהתאים את עצמו באופן אוטומטי ומהיר כל פעם מחדש.

להניע את הגולש

עם לא מעט ניסיון בשיווק אינטרנטי אנו מכירים לא מעט דרכים שיכולים לשפר את כמות הפניות מצד הגולשים שמגיעים לאתר שלכם.

חבילה במחיר משתלם

נדאג לספק לכם מוצר ברמת גימור גבוהה במחיר משתלם ובתנאי תשלום נוחים. מדובר באחת ההשקעות הכי טובות שתוכלו לעשות עבור העסק.

מעקב אנליטי

אמצעות מערכת שאנו מחברים לאתר תוכלו לעקוב אחר הפעילות המתרחשת, לנתח את הנתונים ולקבל החלטות נכונות יותר בהמשך.

למידע נוסף השאירו לנו הודעה בטופס: