עדיין אין אתר? הגיע הזמן להתקדם!

בעידן המידע בו אנו חיים, אתר אינטרנט נהפך למוצר חובה ומהווה כרטיס ביקור דיגיטלי שישרת את הלקוח שלך 24/7 ויעניק לעסק שלך מגוון יתרונות. היום הלקוחות שלכם מחפשים את המידע שהם צריכים באינטרנט באמצעות המחשב, הטאבלט או הטלפון החכם ובמידה ואתם לא שם אתם פשוט לא קיימים…

icon-12
עיצוב ומיתוג

נעצב את האתר כך שישדר את המסר השיווקי שלך בצורה הטובה ביותר.

icon-14
מבנה שיווקי לאתר

נשתמש באלמנטים שיווקיים שיובילו את הלקוח שלך לביצוע הפעולות הרצויות.

icon-11
מותאם לכל מכשיר

האתר יודע להתאים את עצמו למחשבים, טלפונים חכמים וטאבלטים.

icon-13
עצמאות בניהול האתר

שליטה קלה, נוחה ובעברית לניהול התכנים המוצגים באתר.

בניית אתרים בוורדפרס

אנו מתמחים בהקמת אתרי אינטרנט בפלטפורמת וורדפרס ומציעים ללקוחתנו מגוון יתרונות ואפשרויות תחת קורת גג אחת! בין השירותים שלנו תמצאו:

  • הקמת אתרים תדמיתיים. 
  • הקמת חנויות דיגיטליות. 
  • בניית דפי נחיתה. 
  • שדרוג אתר קיים.
  • התאמת אתרים למובייל.
  • ועוד… 

אנו מאמינים כי כל לקוח צריך אתר שיהיה מותאם באופן אישי לצרכים ולאופי העסק. נשמח לדעת יותר על הצורך שלכם, התקשרו עוד היום למספר 050-6995888 לקבלת ייעוץ מקצועי ללא התחייבות!

הקמת אתר ב-3 שלבים פשוטים:

אפיון העסק והכנת הצעת מחיר. 
באמצעות טופס אפיון מסודר נוכל להכיר טוב יותר את אופיו של העסק שלך במטרה להתאים את האתר לקהל המטרה בצורה הטובה ביותר. כך נוכל לדעת מה בדיוק הצורך שלך ולבנות הצעת מחיר משתלמת המבוססת על המידע שסיפקת לנו.

אתר אינטרנט מוכן ב-30 ימי עסקים. 
אישרת את הזמנת העבודה? הצוות שלנו יקדם את הפרויקט במהרה ותוך פחות מ-30 יום נחשוף בפניך סקיצה גמורה של האתר שלך. נחלק את המידע לעמודים, נלביש עיצוב ייחודי ונזין את התכנים שיוצגו ללקוחות של העסק.

ליטוש אחרון. 
אנו מחויבים לשבירות רצון הלקוחות שלנו לכן חשוב לעבור על האתר ביסודיות ולוודא שכל הדברים יושבים על מקומם ושאתם אכן אוהבים את התוצאה הסופית. במידת הצורך, הכינו רשימה מסודרת של הערות ונדאג לספק מענה מלא עד שתהיו מרוצים!

1icon-1
2icon-1
3icon-1
למידע נוסף השאירו לנו הודעה בטופס: