הכוח של רשת האינטרנט...

שיווק אינטרנטי נהפך בעשור האחרון לאחד מאפיקי השיווק היעילים והחזקים ביותר עבור עסקים ממש מכל התחומים. הזירה האינטרנטית מציעה מגוון יתרונות משמעותיים מאוד ביחס לשיטות שיווק אחרות, נראה כי בעלי עסקים כבר מבינים כי השינוי בעולם ממש מחייב אותם לנקוט עמדה ולהשתנות עם הקדמה שהעולם מציעה. העולם עבור מהפך ועסקים שלא מבינים את זה פשוט יישארו “מחוץ למפה”!

3 יתרונות שעושים את ההבדל...

1. פרסום מדיד – בשונה מרוב אפיקי הפרסום שעשיתם עד כה, שיווק ברשת האינטרנט מאפשר לכם ליהנות משקיפות די מלאה של מידע אודות הלקוחות הפוטנציאלים והקיימים שלכם. לצורך ההמחשה, ניתן לדעת את כמות המבקרים
המדויקת של מבקרים שהיו אצלכם באתר, אילו דפים הכי נצפים, מה פרק הזמן הממוצע של שהייה באתר, כמה ביצעו פעולה רצויה (כגון השארת פרטים או רכישה) וכד’. מידע זה יאפשר לכם לקבל תמונת מצב מדויקת אילו אפיקי פרסום יעילים ואילו לא, כמה עולה לכם לקוח ולאפשר לכם לבצע שיווק יעיל.

2. פרסום מיקוד  – חלק מאפיקי הפרסום מאפשרים למקד את אותו לקהל יעד ממוקד מטרה ברמה שאתם פשוט לא מכירים (במידה ולא התנסיתם בשיווק אינטרנטי). אולי תופתעו לדעת אך נוכל למקד את מסע הפרסום של העסק שלכם לפי גיל, תחומי עניין, אזור גאוגרפי ואפילו לפי תחביבים. אילו אפיק פרסום מאפשר לכם לחשוף את המוצרים והשירותים שלכם רק מול קהל רלוונטי?!

3. גמישות תקציבית – שיווק באינטרנט יכול להתאים כמעט לכל עסק! ניתן להתאים תכנית פעולה לתקציבים שונים שיכולים להתחיל מאלפי שקלים בודדים ועד לעשרות ומאות אלפי שקלים ולהתאים לכל עסק את אפיקי הפרסום הנכונים בהתאם לתקציב ולמטרת הפרסום.

אפיקי תנועה מומלצים:

ניהול קמפיין גוגל PPC

הקמת קמפיין פרסומי במודל תשלום לפי קליק בגוגל ופייסבוק מאפשרים לנו לחשוף את העסק שלכם רק מול לקוחות רלוונטיים לסוג השירות או המוצר.

קידום ופרסום ב-FaceBook

נמנף את הרשת החברתית המצליחה בעולם פייסבוק לטובת העסק שלכם לאחר שנבנה עבורכם אסטרטגיה מנצחת שתותאם למטרות שעל הפרק.

קידום במנועי החיפוש SEO

לקדם את העסק שלך לדף הראשון של גוגל יאפשר לך לחשוף אותו ללקוחות רלוונטיים שמחפשים את השירות של העסק בזמן אמת.